Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Pokud zde nenajdete to co hledáte, či máte svou představu či nápad....kontaktujte nás prosím.

 

Vyrábíme zejména na objednávku. Nejvíce zákazníci objednávají  např.: domovní čísla, jmenovky, zahradní dekorace, vybavení pro své zvířecí mazlíčky (misky, proplouvátka, náhrobní kameny), hrnky s věnováním, slunce, reklamní hrnky atd atd.....


O NÁS » Co a jak vyrábíme?

Vyrábíme jak klasickou keramiku vytáčenou na kruhu, tak modelovanou z tzv. volné ruky, ale i odlévanou do forem. Používáme pouze nazávadné certifikované materiály domácích nebo německých značek.

Vyrobíme téměř cokoli, od hrnku přes květináč až po zahradní plastiky, velice rádi a často vyrábíme dle předloh, návrhů ale donesených či zaslaných nákresů a obrázků od našich zákazníků. Fantazii se meze nekladou.

Vyrobíme i repliky např. rozbitých pokliček k hrnkům, zelákům atd.

Současným hitem jsou domovní znamení a čísla popisná či jmenovky (vyrábíme ze šamotové hlíny - mrazuvzdorné), retro doplňky do kuchyně a plastiky mýtických potvor - draků.Stálicí v oblíbenosti jsou ale hlavně sošky kočiček, panenek a ptáků "zobanů"....ve všech velikostech.